Фахові публікації категорії Б

Шановні вчені-філологи!

У лютому 2023 року українські наукові журнали з філологічних наук продовжують об’єднуватися, забезпечувати безперервність наукової діяльності та бути вашою точкою опори. Саме в єдності – наша сила, про що варто пам’ятати.

Для вашої зручності було вибрано єдину дату подання матеріалів – 28 лютого, до якої ви можете направити свої статті.

У разі виникнення запитань ви можете звернутися до співробітників видавництва, контакти яких зазначені на сайтах журналів. Ми на зв’язку!

Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Філологія
Засновник видання: Міжнародний гуманітарний університет.
Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказу МОН України від 26 листопада 2020 року
Спеціальності: 035 – Філологія.

Закарпатські філологічні студії
Засновник видання: Ужгородський національний університет.
Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі
Наказу МОН України від 9 лютого 2021 року № 157.
Спеціальності: 035 – Філологія.

Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Філологія
Засновник видання: ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом».
Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказу МОН України від 7 квітня 2022 року № 320
Спеціальності: 035 – Філологія; 061 – Журналістика.

Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць
молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

Засновник видання: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.
Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказів МОН України від 28 грудня 2019 року
Спеціальності: 011 – Освітні, педагогічні науки; 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями); 035 – Філологія.

Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Педагогічні науки

Інноваційна педагогіка

Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах

Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Педагогічні науки