Звіт з конференції «Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів»

Звіт з Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів»

08 червня 2023 року на базі факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася І Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів»

Було представлено й обговорено широке коло наукових і практичних досягнень з методики викладання іноземних мов; пошуку рішень з актуальних проблем навчання і викладання у закладах вищої освіти; застосування сучасних технологій навчання іноземної мови професійного спрямування; обміну досвідом та налагодження наукового співробітництва між навчальними й науково-дослідними закладами України та зарубіжних країн.

З вітальним словом виступила Зоя Корнєва, доктор педагогічних наук, професор, декана факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського;

На пленарному засіданні заслухали виступи

• Роберта О’Довда, професора кафедри сучасної філології факультету філософії та літератури Леонського університету, Іспанія;
  • Масахіто Ватанабе, професора відділу англійської освіти, Національного університету Йокогами, Японія;
  • Юліани Лавриш, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри англійської мови технічного спрямування №2 факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Ірини Сімкової, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри англійської мови гуманітарного спрямування факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам конференції!