$drupal = ''; include "drupal.php"; ?>
З великим сумом повідомляємо про передчасну смерть
заступника декана по роботі з іноземними студентами та з адміністративно-господарської роботи, завідувача кафедри англійської мови технічного спрямування №2 факультету лінгвістики,
к. пед. н., доцента
Корсун
Ганни Олексіївни
06.12.1981р. – 13.03.2018 р.
Висловлюємо співчуття рідним і близьким.
Колектив кафедри АМТС №2
Викладачі англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського
про участь у
І Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти
«Європейські індикатори якості освітніх досліджень»
Програма Erasmus+Європейського Союзу
(28.01 – 02.02 2018 р., Дрогобич – Трускавець)
І Зимова школа Української Асоціації дослідників освіти проведенав рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні»та співфінансується Програмою Erasmus+ Європейського Союзу. Захід організовано Українською асоціацією дослідників освіти спільно з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка. Учасниками Школи стали 26 молодих дослідників у галузі освіти, відібраних на основі конкурсу. Учасники репрезентувалинауково-дослідні інституції та заклади вищої освіти різних регіонів України.
Впродовж школи було проведено 10 майстер-класів з проблем імплементації європейських стандартів якості освітніх досліджень у вітчизняний освітній та науковий простір, а також індивідуальні консультації з досвідченими тренерами Школи, що є освітніми експертами з міжнародним досвідом. Серед тренерів: Світлана Щудло (президент УАДО, професор, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), Оксана Заболотна (віце-президент УАДО, професор, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Олена Ковальчук, Наталя Горук, Сергій Курбатов, Людмила Загоруйко, Тетяна Лісова, Володимир Сацик, Олександр Длугопольський та інші відомі вчені.Запрошеним гостем став президент Міжнародного фонду освітніх досліджень, професор Варшавського університету Тарас Фініков.
Тренер Школи Ганна Корсун (доцент, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»)провела тренінг на тему «Автономія та наукові дослідження університетів ЄС та України». Доповідь складалась з теоретичної частини щодо принципів автономії університетів, основних підходів у науковій роботі, новітніх ресурсів для проведення наукових досліджень тощо. Під час практичної частини заняття слухачі створювали власні проекти систем освіти майбутнього.
Викладачі кафедри англійської мови технічного спрямування №2 Ставицька Ірина Василівна та Чугай Оксана Юріївна взяли участь у І Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень. Участь у Школі допомогла здобути нові знання, познайомила з новітніми методами для проведення наукових досліджень, розширила світогляд кожного з учасників. Тепла дружня атмосфера сприяла командній роботі, співпраці та розвитку творчості. Учасники зобов’язались розповсюджувати отримані знання з метою ознайомлення більшого кола викладачів, дослідників та інших учасників освітнього процесу.
Важливість професійного розвитку викладачів пояснюється тим, що навіть у сучасному цифровому світі викладач є серцем і душею практичного заняття, семінару або лекції. Тільки досвідчений викладач, що постійно розвивається, займається науковою діяльністю, може успішно використовувати навчальні ресурси, оновлювати зміст робочих навчальних програм, використовувати новітні методи, прийоми та засоби, мотивувати та залучати студентів до спільної освітньої діяльності.
Ставицька Ірина Василівна, доцент КПІ ім. Ігоря Сікорського
Чугай Оксана Юріївна, ст. викладач КПІ ім. Ігоря Сікорського
Серед студентів ФТІ було проведено конкурс «EnglishClassContract» на тему «Норми поведінки в академічному середовищі».
Метою конкурсу було повторити граматичний матеріал, а саме: вживання модальних дієслів, закріпити лексичний матеріал, удосконалити навички монологічного та діалогічного мовлення, сприятипідвищенню мотивації до вивчення іноземної мови.
Для участі у конкурсі необхідно булопідготуватиопис норм поведінки в академічному середовищі у вигляді контракту між викладачем та студентами. Студенти повинні були продемонструвати необхідний рівень англомовного спілкування, оригінальний та творчий підхід до розробки умов контракту між викладачем та студентами.
Студентам було запропоновано ознайомитись з ідеями інших щодо норм поведінки в академічному середовищі. Під час обговорення студенти висловлювали свої власні ідеї та розробили свої власні норми поведінки у формі контракту відповідно до критеріїв оцінювання контрактів, а саме: відповідність темі (зміст), візуальна привабливість та використання мови.
Викладачі англійської мови Приходько Д. С., Медкова О. М. та Гавриленко К. М., що входили до складу журі, визначили переможців, роботи яких набрали найбільшу кількість балів. Перше місце посіли студенти групи ФФ-72м Ольга Щербина та Анюта Мулярчук, друге місце посіли студенти групи ФФ-41 Дарина Гавриш, Марина Голяткіна та Олена Кононенко, третє місце посіли студенти ФІ-52 Владислав Сапіга та Степан Єршов, Ярослав Кратт та Олексій Шевченко.
Участь у конкурсі надала можливість всім учасникам проявити критичне мислення та творчий підхід до розробки умов контракту, підвищити мотивацію до вивчення англійської мови, виявити навички, що потребують вдосконалення.
Викладач англійської мови КМТС №2 Чугай О. Ю.
Запрошуємо студентів першого і другого курсу взяти участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови та фізики, з англійської мови та математики та з англійської мови, фізики та математики, які відбудуться 3-7 квітня 2017.
11 лютого 2017 р. в Американському домі Посольства США в Києві відбулась І Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», проведена в межах грантового проекту «Підтримка реформування вищої освіти в Україні» за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Мета – сприяння реформуванню вищої освіти в Україні шляхом підвищення рівня професіоналізму університетів у навчальній та науковій діяльності, залучення викладачів до обміну академічним досвідом, проведення емпіричних досліджень в освіті.
У конференції взяли участь викладачі факультету лінгвістики, які є членами Української асоціації дослідників освіти. Асоціація запрошує всіх охочих до співпраці.
Наша адреса:
03056, Київ-56, пр-т Перемоги, 37, 7 корпус, 7 поверх
Аудиторії:
ауд. 718 – викладацька
ауд. 716 – кабінет завідувача кафедри
ауд. 720 – навчальна лабораторія
Телефон
204-85-37
Електронна адреса:
kamts2@ukr.net
$drupal = ''; include "templates.php"; ?>