Участь викладачів кафедри та студентів у міжнародному грантовому проєкті

18 січня відбувся урочистий захід «Відеозйомка-презентація: участь Українського мовно-інформаційного фонду НАН України у міжнародному грантовому проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність – національне розгортання, «МЕДІА&КАПСУЛИ». Викладачі кафедри англійської мови технічного спрямування №2, а саме завідувач кафедри Лавриш Ю.Е., викладачі Ставицька І.В., Галацин К.О., Фещук А.М. та студенти взяли участь у цьому етапі міжнародного проєкту.
Український мовно інформаційний фонд НАН України презентував:
1) приклад ефективної комунікації команди партнерів УМІФ НАН України під час виконання міжнародного грантового проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність – національне розгортання, «МЕДІА&КАПСУЛИ» – впровадження цифрових надбань УМІФ НАН України у освітній процес;
2) Віртуальну лексикографічну лабораторію «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності»;
3) капсулу «Цифрова безпека».
Дякуємо всім учасникам дійства, Українському мовно-інформаційному фонду НАН України та IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за можливість застосувати ґрунтовні науково-технічні надбання Українського мовно-інформаційного фонду НАН України для формування м’яких навичок інфомедійної грамотності.
Висловлюємо щиру подяку організаторам та ведучим заходу Надутенко Маргариті Володимирівні та Надутенко Максиму Вікторовичу, що зуміли забезпечити дружню дієву взаємодію учасників відеозйомки, теплу атмосферу спілкування, сучасний та комфортний простір для обговорення.