Участь викладачів кафедри у Четвертому засіданні творчої спільноти «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬ»

20 січня 2021 року викладачі  кафедри Ставицька І.В., Фещук А.М., Галацин К.О. та  Ямшинська Н.В.  взяли участь у Четвертому  засіданні творчої спільноти «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬ»,  яка є  складником міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.  Цікаво і дуже інформативно були представлені капсули  “Візуальна грамотність”, «Інформаційна грамотність», «Інноваційність, розвиток креативності», «Якісний медіатекст: зміст, методика створення, редагування». Надзвичайно творчу атмосферу засідання створила модератор заходу  Олена Миколаївна Семеног, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови СумДПУ ім. А.С.Макаренка. Висловлюємо подяку  Надутенко Маргариті Володимирівні та Надутенко Максиму Вікторовичу за запрошення долучитися до обговорення, а  колегам за інформативні доповіді, креативні завдання та обмін досвідом.