Організаційно-виховна робота кафедри за 2022/23 н.р.

ЗВІТ з ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ВИКЛАДАЧІВ КАМТС №2 за 2022-2023 навчальний рік

Організаційно-виховна робота під час навчального процесу викладачами кафедри англійської мови технічного спрямування №2 у 2022-2023 навчальному році здійснювалася у таких підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського: ІСЗЗІ, ІТС, ІХФ, ММІ, ПБФ, ІАТ, ФМФ, ФТІ, ІМЗ.

ОСНОВНІ ВИДИ РОБОТИ:

1) Викладачі кафедри є членами та експертами:

• спеціалізованої вченої ради, експертних рад, наукових рад і комісій, вченої/методичної ради з навчально виховної роботи університету та факультету (8);
  • робочих груп університету та факультету (4);
  • редколегій видань з переліку фахових, редколегій періодичних видань, що індексуються у наукометричних базах Scopus/ Web of Science (7).

2) Організували та провели наукові та науково-дослідницькі заходи:

• XXIІІ Міжнародна науково-практична онлайн конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Наука та техніка ХХІ століття» (“Science and Technology of the XXI century”)15 грудня 2022 р.
  • V Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Сучасні тенденції викладання іноземних мов у закладах вищої освіти»
    17 травня 2023 р.
  • І Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів» 8 червня 2023р.

3) Організували та провели освітньо-пізнавальні та творчі заходи:
  • конкурс презентацій “My Future Specialty” з англійської мови серед студентів НН ІАТ, НН ІМЗ, ІСЗЗІ, НН ІТС, ІХФ, НН ММІ, ПБФ, ФМФ, НН ФТІ 3-го курсу КПІ ім. Ігоря Сікорського (01.11.2022.- 30.11.2022.)
  • конкурс написання найкращого мотиваційного листа серед студентів НН ІАТ, НН ІМЗ, ІСЗЗІ, НН ІТС, ІХФ, НН ММІ, ПБФ, ФМФ, НН ФТІ 4-го курсу КПІ ім. Ігоря Сікорського (01.10.2022- 30.11.2022)
  • конкурс творчих робіт “The Internet of Things” з англійської мови серед студентів НН ІАТ, НН ІМЗ, НН ІСЗЗІ, НН ІТС, ІХФ, НН ММІ, ПБФ, ФМФ, НН ФТІ 2-го курсу (01.05.23-20.05.23)
  • відкриті студентські інтернет олімпіади з «Англійської мови та математики» ; «Англійської мови, математики та фізики» ; «Англійської мови та фізики» для студентів 1-2 курсів
  • Організація журі з іноземної мови для проведення конкурсу “Еко-Техно Україна 2023”

4) Участь, організація та проведення проєктів:
  • Підготовка фахівців Держспецзв’язку в умовах глобалізації та інформатизації (3)
  • Intercultural virtual exchange project” по програмі “Virtual exchange project “ (8)
  • Intercultural virtual exchange project “Ibunka-2022”. Yokohama National University, Japan (10)
  • Міжнародний грантовий проєкт «МЕДІА&КАПСУЛИ» ( «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність – національне розгортання», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси (11)
  • Міжнародний проєкт SWorld (Україна, Болгарія, Німеччина) (4)
  • Project: Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration (MultiEd) Co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union (2)

5) Укладання, верстка видань:
  • матеріалів XXІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Наука та техніка ХХІ століття»
  • збірників журналу Advanced Education

6) Робота у складі Приймальної комісії університету

7) Виконання обов’язків на факультеті/інституті:
  • Заступник декана з наукової роботи (1)
  • Вчений секретар ФЛ (1)
  • Розробка та супроводження WEB-ресурсів (7)
  • Виконання обов’язків у профкомах (2)

8) Відповідальний за певний напрям діяльності кафедри:
  • розподіл навчального навантаження НПП, КАМТС 2
  • профспілкову організацію КАМТС 2
  • підготовку звіту самоаналізу
  • рейтингування НПП КАМТС № 2
  • методичну роботу на КАМТС №2
  • наукову роботу на КАМТС №2
  • організаційно-виховна робота
  • проведення та організацію Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Англійська мова”
  • відкритої студентської інтернет олімпіад з «Англійської мови та математики»; «Англійської мови та фізики»; «Англійської мови, математики та фізики» для студентів 1-2 курсів
  • міжнародну роботу
  • керівник студентського гуртка

9) Активно приймають участь у професійних та/або громадських об’єднаннях:
  • Асоціація викладачів англійської мови «Тісол–Україна», міжнародної філії TESOL,
  • Громадська організація «Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної», (IATEFL Ukraine).
  • Українська асоціація дослідників освіти (УАДО)
  • Міжнародна фундація науковців та освітян (UERA)
  • Громадська організація «Центр українсько-європейського наукового співробітництва» (CUESC – Ukraine).

10) Організація студентського наукового гуртка «English for Science»
    11) Залучення студентів до наукової діяльності ( участь у наук конференціях, конкурсах, заходах наукового гуртка)
    12) Розробка та супроводження WEB-ресурсів (9)
    13) Розміщення наукових і навчально-методичних матеріалів в електронному архіві НТБ (ELAKPI) (5)