Звіт роботи наукового гуртка за 1-й семестр 2023/2024 н.р.

Пропонуємо вашій увазі Звіт наукового гуртка «English for Science», що функціонує при кафедрі англійської мови технічного спрямування №2 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 2020 р.

Метою та завданням гуртка є здобуття нових наукових знань шляхом залучення студентів до наукової діяльності; створення умов для розширення університетського всеукраїнського і міжнародного студентського співробітництва; забезпечення сприятливих умов для закріплення навчального матеріалу та поглиблення знань з фаху та англійської мови з метою підготовки студентів до участі у всеукраїнських та міжнародних студентських конференціях та семінарах; популяризація наукової діяльності серед студентської молоді, сприяння залученню осіб, які навчаються, зокрема, серед молодших курсів, до наукової діяльності; підготовка студентської молоді до самостійної наукової роботи; організація та проведення в університеті наукових конкурсів, семінарів, олімпіад із залученням студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського; сприяння підвищенню якості наукових досліджень  студентів та обміну інформацією між дослідниками; участь у виданні збірок наукових праць студентів та інших науково-інформаційних матеріалів;  сприяння розвитку у студентів навичок і вмінь критичного та креативного мислення, академічного письма та грамотності, вдосконалення у студентів вмінь публічного виступу; консультування студентів щодо питань, пов’язаних із написанням структурованих та змістовних наукових робіт та організація навчальної та виховної роботи зі студентською молоддю, підвищення її інтелектуального рівня.

Щомісяця гурток збирається у віртуальній залі для зустрічей та обговорення актуальних наукових тем. Запрошуємо усіх бажаючих.