Конкурс студентських наукових робіт «Modern inventions, developments, discoveries and their applications» з англійської мови та технічних наук

З 24 по 30 квітня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з Національним університетом «Запорізька політехніка», Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка», ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Modern inventions, developments, discoveries and their applications» з англійської мови та технічних наук в дистанційному режимі.

🌟Вітаємо наших переможців ІСЗЗІ та їх викладача Браєвську Анастасію Ігорівну:

🥈2 місце:
Прохніцький Владислав С-11
Чугай Єлизавета С-11

🥉3 місце:
Горбач Дмитро С-15
Рижкін Ярослав С-11

🏆Номінація “За креативний постер“:
Семенов Владислав С-11
🏆Номінація “За актуальну тему в галузі розвитку технічних наук“:
Гумен Ірина С-15
🏆 Номінація “За популяризацію наукового світогляду“:
Зозулюк Марія С-11

🏅Дякуємо за участь в конференції та високий рівень підготовки:
Мишеніна Альона С-11
Расніцька Олена С-15
Брус Ілля С-15

📜Усі 10 учасників від ІСЗЗІ отримують індивідуальні сертифікати, затверджені через ДНВР, завірені через Мегаполіс.

Бажаємо нових наукових звершень! ⭐️