Навчання англійської у воєнний час: розмаїття голосів стійкості та співчуття

«Навчання англійської у воєнний час: розмаїття голосів стійкості та співчуття»
Національна конвенція TESOL-Україна 2024

Чугай Оксана Юріївна
Доцент кафедри англійської мови технічного спрямування №2 Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського»

Професійний розвиток вчителів англійської мови є важливим, але під час війни він стає життєво важливим. Близько 250 викладачів з різних навчальних закладів України приїхали до Львова, щоб взяти участь в одній із найважливіших подій року – щорічній Національній конвенції TESOL-Україна. Цей захід мав на меті об’єднати викладачів ESL в Україні, обмінятися досвідом і розробити стратегії розвитку викладання англійської мови в контексті війни в Україні та глобальних змін в ELT. Цей захід відбувся за підтримки регіонального відділу англійської мови Посольства США в Україні та був організований виконавчим комітетом TESOL-Україна.

Майстер-класи та презентації, круглі столи та нетворкінг під час перерв на каву охоплювали широкий спектр тем, як-от професійне зростання, лідерство, емоційний інтелект, оцінювання, гейміфікація та CLIL, і це лише деякі з них. Національний з’їзд TESOL-Україна був успішним, оскільки він продемонстрував стійкість і різноманітність викладачів ESL під час війни.