“Storytelling with a Purpose”для українських та угорських викладачів ESL

Програми безперервного професійного розвитку (CPD) для вчителів спрямовані не лише на оволодіння новітніми методами навчання, технологіями та освітніми дослідженнями, а й на сприяння культурі співпраці в міжнародному середовищі. CPD також відіграє важливу роль у підтримці благополуччя вчителів, сприяючи здоровішому та більш збалансованому професійному життю.

Оксана ЧУГАЙ, доцент кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (Київ, Україна), взяла участь у літньому курсі “Storytelling with a Purpose” в Сіофок, Угорщина, з 15 по 19 липня 2024 року. Цей захід був співорганізований Angoltanárok Nemzetközi EgyesületeMagyarország (TESOL Hungary) та TESOL-Ukraine, за підтримки Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Києві.

Група з 48 освітян з України та Угорщини відвідала різні сесії: “Розповіді від душі“, “Семіотика тіла“, “Професійні історії”, “Колеса ідентичності“, “Цілюща сила розповідання“, “Тихі книги“, “Сторібординг” тощо. Для фінальних проєктів учасники працювали в командах та підготували групові сценки, які представляли індивідуальні висновки кожного.

Цей літній курс “Storytelling with a Purpose” в Сіофок, Угорщина, був особливим, оскільки українські учасники ділилися своїми історіями, розповідаючи про те, що відбувається в Україні під час війни. Всі учасники мали можливість професійно зростати, співпрацювати з однодумцями та заряджатися енергією, готуючись до наступного навчального року. Це була інвестиція в майбутнє викладачів ESL, що веде до більш динамічної, інноваційної та успішної освітньої системи.

Storytelling with a Purpose