MultiEd. Курси підвищення кваліфікації

MultiEd

Шановні друзі! Щиро запрошую вас долучитися до двох останніх заходів нашої неймовірної команди MultiEd. Ми поділимося всім корисним, чому навчилися та створити в консорціумі 13 потужних партнерів.

Ми її відтягували до останнього і сподівалися зустрітися особисто, але доля вирішила інакше. Будемо раді бачити вас в зумі й сподіваємося зустрітися з вами надалі в інших проєктах!

Запрошуємо Вас взяти участь у курсах підвищення кваліфікації, що проходять під егідою проєкту «MultiEd» та програми Erasmus Plus.
Семінари відбуватимуться 13 жовтня, 20 жовтня, 27 жовтня і 30 жовтня (всі семінари починаються о 14.00). Кожен семінар складається з трьох-чотирьох воркшопів.  Ви будете розподілені до певної групи, яка працюватиме за власним розкладом. Семінари проходитимуть  українською мовою, але приклади можуть бути з інших мов.  Сертифікат передбачено видати англійською мовою. За три дні до семінару Ви отримаєте лист з інформацією та посиланнями на воркшопи.
Якщо Ваша пошта та календар поєднані, запрошення із посиланням висвітиться також у календарі.
Для отримання сертифіката необхідно:

1. Обрати теми семінарів, які Вам найцікавіші.
  2. Надати особисту інформацію англійською мовою.
  3. Зазначити пошту, на яку зареєстровано зум і з якої Ви будете долучатися до воркшопів.
  4. Доєднатися у відповідний день і час до семінару в зумі.
  5. Увімкнути камеру.
  6. Бути активними.
  7. Ставити запитання, щоб отримати відповіді і максимальну користь від семінарів.

Ви можете обрати кількість семінарів за бажанням і вільним часом. Умова одна: 100% відвідати повністю семінар у зазначений Вами день (тобто всі воркшопи семінару).
Умовою отримання сертифіката є участь у всіх воркшопах семінару упродовж одного дня.