Інтернет-олімпіада з англійської мови, фізики та математики

відбудеться 3-5 травня 2023.

Мета олімпіади − надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.

Завдання:

• створити інтерактивне освітнє середовище за допомогою інформаційних технологій;
  • визначити ступінь компетентності студентів в англійській мові та математиці;
  • залучити конкурентний та освітній досвід студенства з англійської мови та математики;
  • визначити та оцінити рівень сформованості іншомовних мовленнєвих навичок і вмінь;
  • виявити здібних учасників, які мають високий рівень підготовки та володіють інтуіцією;
  • поглибити міжпредметні зв’язки та взаємоінтеграцію знань студентів;
  • підвищити мотивацію та інтерес до навчання;
  • активізувати пізнавальну активність студентів;
  • організувати самостійну діяльність студентів;
  • сприяти розвитку творчих здібностей.

Завдання олімпіади

Тестові завдання з англійської мови та математики, РОЗРОБЛЕНІ НА ПЛАТФОРМІ Moodle

Аудиторія

Студенти будь-яких спеціальностей, які цікавляться англійською мовою, фізикою та математикою, можуть взяти участь в олімпіаді.

Мова

Завдання пропонуються англійською мовою.

Переможці

Вибір переможців залежить від кількості балів, отриманих за виконання завдань олімпіади.

У разі необхідності заключне рішення належатиме журі.

Вимоги до участі в олімпіаді

Забороняється використовувати: інформацію в електронному вигляді, словники, допоміжні інтернет ресурси, тощо. Забороняється плагіат.

Довідки за телефоном:

e-mail: stud.olymp@gmail.com