Результати конкурсу творчих робіт студентів другого курсу «Інтернет речей» (комікси)

Результати конкурсу творчих робіт студентів другого курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

18 травня завершився конкурс творчих робіт студентів другого курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Студентам необхідно було створити креолізований текст – комікси. Текст на тему «Інтернет речей» створювався англійською мовою.

За своєю сутністю комікси – це складне текстове утворення, що поєднує вербальні та невербальні елементи. Разом вони впливають на читача, створюючи комплекс образів, які супроводжують зміст прочитаного.

У творчому конкурсі взяли участь 100 студентів у першому турі.

В другому турі було представлено 11 робіт.

За результатами перше місце посіли:
– Пушкарьов Іван (ІМЗ),
– Проценко Андрій (ІТС);

друге місце:
– Пікалов Андрій,
– Пацюк Вікторія,
– Туровець Сергій (ІТС),
– Єлшанська Софія,
– Бордунос Анна (ІАТ);

третє місце:
– Ревуцький Іван (ПБФ),
– Шевчук Катерина (ІМЗ),
– Зеленський Дмитро (ФТІ),
– Чернобривцев Федір (ІАТ).

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського здібні й талановиті!!!