Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів. І Міжнародна науково-практична онлайн конференція

08 червня 2023 року на базі факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проведена І Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Віртуальний обмін: навчання і викладання без кордонів»

Конференція має на меті об’єднати вчених, педагогів, дослідників та практиків для вивчення потенціалу віртуального обміну у сфері освіти. Ми запрошуємо розміщувати оригінальні та високоякісні матеріали, які висвітлюють дослідження, практики та інноваційні підходи, пов’язані з віртуальним обміном у різних освітніх контекстах.

Теми, що представляють інтерес для конференції, включають, але не обмежуються:
– Найкращі практики розробки та реалізації програм віртуального обміну
– Оцінка програм віртуального обміну та їх впливу на навчання студентів
– Педагогічні підходи до віртуального обміну та міжкультурної комунікації
– Віртуальний обмін для вивчення мови та культурного розуміння
– Технології та інструменти для сприяння віртуальному обміну та співпраці
– Тематичні дослідження успішних програм віртуального обміну та їх результати
– Проблеми та рішення у впровадженні віртуального обміну
– Етичні міркування у віртуальному обміні

Passcode: 303743