Звіт про роботу наукового гуртка за 2022/2023 н.р.

Всього за 2022/2023 н.р. гурток відвідали 37 студентів з 13 факультетів/інститутів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: НН ВПІ, НН ІАТЕ, НН ІТС, НН ММІ, НН ФТІ, ФІОТ, ХТФ, ФЛ, РТФ, ФБМІ, ТЕФ, ІХФ та ФМВ.

За результатами роботи гуртка було підготовлено і подано 2 Подання по факультетам/інститутам для зарахування додаткових балів зазначеним студентам за участь у роботі гуртка, а саме: за доповіді на 23-й міжнародній науково-практичній онлайн-конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Science and Technology of the 21st century»; участь у студентському гуртку «ENGLISH FOR SCIENCE», зареєстрованому в університеті; за високий рівень володіння англійською мовою при обговоренні питань, піднятих на заняттях гуртка, підготовку усних та письмових презентацій за темами занять гуртка «English For Science» та за темами індивідуальних досліджень студентів.

Було підготовлено і подано наступні онлайн-звіти про роботу гуртка у 2022/2023 н.р.