В рамках міжнародного освітнього міждисциплінарного проєкту “Культурні виміри візуалізації даних” наші студенти та викладачі успішно співпрацювали з представниками Аархуського Університету, Королівства Данії.
Під час проєкту вони вивчали особливості та культурні відмінності візуалізації даних, а також представили креативні роботи з прикладами реалізації. Висловлюємо вдячність студентам за їхню активну участь та вражаючі презентації! 🌐📊
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220350.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220320.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220258-400x209.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220416-400x209.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220429.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220441.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220521_1-400x209.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220507-400x209.jpg)
![проєкт "Культурні виміри](https://kamts2.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-22_220455-400x209.jpg)