Звіт з наукової роботи за 2023 рік

Наукова діяльність кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 є цілісною системою дослідницької роботи викладачів, спрямованою на всебічне вивчення різних аспектів та проблем сучасної методики викладання іноземних мов:

• педагогіка і психологія вищої школи;
  • методика викладання іноземних мов професійного спрямування та перекладу у технічній вищій школі;
  • дистанційне навчання;
  • навчання протягом життя.

Одним із пріоритетних напрямів роботи КАМТС № 2 у 2023 р. було забезпечення багатоступеневої освіти за сучасними та актуальними освітньо-професійними й освітньо-науковими програмами, адаптованими до потреб здобувачів вищої освіти та вимог ринку праці.

КАМТС № 2 вибудовує освітній процес на принципі студентоцентризму та відповідній культурі відносин «викладач – студент», зорієнтованій на формування професійних компетентностей студентів, створення умов для їхньої творчої самореалізації, наукового пошуку, міжнародного співробітництва і мобільності. Науково-практична діяльність КАМТС № 2 базується на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти.

У 2023 році кафедра англійської мови технічного спрямування показала суттєві наукові досягнення. Серед іншого за звітний період:

• НПП КАМТС №2 захищено 1 докторську дисертацію;
  • організували та залучали студентів до участі в міжнародній науково-практичній онлайн конференції для здобувачів вищої освіти та молодих учених Science and Technology of the XXI Century;
  • залучали студентів до участі в студентському науковому гуртку English for Science;
  • залучали студентів до участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах;
  • викладачі кафедри беруть участь у роботі міжнародних наукових організацій;
  • викладачі кафедри беруть участь у міжнародних проєктах;
  • НПП КАМТС №2 публікувалися у вітчизняних та міжнародних наукових виданнях.