Участь кафедри у ‘Creating AI-Generated Activities for ELT’

👩🏻‍🏫 Протягом останніх двох місяців професор Юліана Лавриш брала участь у міжнародному проєкті EVO-2024 та успішно завершила курс “Creating AI-Generated Activities for ELT“. Проєкт Electronic Village Online (EVO) річно об’єднує викладачів англійської мови з усього світу, надаючи короткострокові програми підвищення кваліфікації. Ці програми розробляються провідними фахівцями в галузі освіти та спрямовані на вивчення актуальних тем і практичного опрацювання різних питань методики викладання.

Курс “Creating AI-Generated Activities for ELT” виявляється надзвичайно актуальним та корисним в контексті сучасних тенденцій освіти з кількох ключових причин:

• інтеграція штучного інтелекту в навчальний процес: курс дозволяє викладачам освоїти навички розробки та використання AI-генерованих навчальних матеріалів, що відкриває нові можливості для покращення ефективності навчання;
  • стимулювання інновацій в методиках викладання: впровадження AI-генерованих завдань та ресурсів може покращує мотивацію студентів та робить процес вивчення іноземної мови більш інтерактивним;.
  • глобальне спілкування та обмін досвідом.

Курс “Creating AI-Generated Activities for ELT” тривав п’ять тижнів, під час яких учасники досліджували нові можливості штучного інтелекту та виконували практичні завдання за наступними темами:

🔹 Вивчення особливостей платформ штучного інтелекту (ШІ).

🔹 Розробка навчальних матеріалів на основі візуального матеріалу, створеного за допомогою ШІ.

🔹 Розробка навчальних матеріалів з використанням ШІ платформ.

🔹 Створення електронних книг для імплементації методу “сторітелінг”.

Отриманий досвід виявився особливо цінним, оскільки учасники програми мали можливість інтерактивно спілкуватися, обмінюватися ідеями та матеріалами, а також отримувати миттєві оцінки та поради від викладачів курсу. В контексті сучасних тенденцій освіти це надає важливий інсайт у використання штучного інтелекту для інтенсифікації
процесу викладання та навчання.

Creating_AI_Generated_Activities_for ELT Official EVO 2024 Certificate of Completion 1437