Впровадження стратегії віртуальних обмінів у педагогічну освіту

З 5 по 10 лютого 2024 року проф. Юліана Лавриш брала участь науково-практичної конференції “Впровадження стратегії віртуальних обмінів у педагогічну освіту” в рамках Проєкту Еразмус+ VALIANT та презентувала доповідь “Студентські віртуальні обміни під час кризи” на пленарному засіданні.

Під час відвідування презентацій учасників було вивчено сучасні теоретичні та практичні аспекти методики впровадження віртуальних обмінів у вищих навчальних закладах у контексті глобалізації та інтернаціоналізації сучасної освіти. Також Юліана Лавриш ознайомилась з досвідом реалізації студентських віртуальних обмінів з використанням дистанційного компонента, використовуючи ресурси платформи UNIcollaboration (https://www.unicollaboration.org) для залучення партнерів та публікації потенційних проектів.

З нетерпінням чекаємо обговорення подальших деталей та вивчення можливостей співпраці на підставі отриманих висновків та результатів.