Video Competition “My First Year at University”

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕО РОБІТ
“MY FIRST YEAR AT UNIVERSITY”
З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ 1-ГО КУРСУ
КПІ ім. Ігоря Сікорського, Сумський державний університет,
НТУ «Дніпровська політехніка», КНУ ім. Тараса Шевченка

Запрошуємо студентів першого курсу взяти участь у Всеукраїнському конкурсі відео робіт “My first year at university” з англійської мови, який відбудеться у період з 01 березня по 27  квітня 2024 р.

Мета конкурсу: підвищення інтелектуального й інноваційного рівня здобувачів вищої освіти, стимулювання мотивації до розвитку творчих здібностей та створення умов для підтримки обдарованих студентів

Мова: англійська

Визначення переможців залежить від кількості балів, отриманих за виконання даного завдання.

Інформацію щодо проведення конкурсу буде розміщено на вебсайті університету.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Відео є надзвичайно важливим засобом у навчальному процесі, особливо в умовах сучасної технологічної епохи. Цей вид мистецтва дозволяє візуалізувати концепції, роблячи навчання більш доступним та цікавим. Відеоматеріали сприяють зміцненню розуміння (сприйняття) та пам’яті, а також розвивають креативність студентів. Використання відео в освіті дозволяє адаптувати навчання до різних стилів вивчення, розвиваючи критичне мислення. Цей мультимедійний підхід сприяє формуванню навчального середовища, яке стимулює активність та розвиток особистості студента.

1. Створіть відео “My first year at university” відповідно до умов конкурсу;
  2. Використовуйте будь-яку платформу для запису якісного відео (наприклад ScreenPal, Canva’s Video Editor, Adobe Premiere Rush, etc.);
  3. Виконуйте завдання індивідуально; заповніть реєстраційну форму;
  4. Збережіть відео роботу та підпишіть: університет_факультет_група_ім’я_прізвище (наприклад КПІ_ФТІ_ФБ – 21_Данило_Василенко);
  5. Завантажте свою відео роботу на платформу веб-сервісу Google Classroom на базі факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського у визначений термін (до 10 квітня 2024 р.). https://classroom.google.com/c/NjUxNjgxMTgyNzM0?cjc=c2mqaut

Бажаємо успіхів!