Професійний розвиток викладачів англійської мови в Україні під час воєнного часу

24-25 лютого, Львів

Участь викладачів англійської мови в Україні у тренінгах обмежена – повітряні тривоги, технічні проблеми, тимчасове переміщення осіб, учасників та тренерів. Однак ТІСОЛ Україна та Lexical Lab продемонстрували, що це можливо. Приблизно 200 викладачів англійської мови з різних регіонів України взяли участь у дводенному тренінгу «Вступ до навчання англійської мови: лексичний підхід», проведений Хью Делларом, видатним тренером, автором підручників та мовним експертом з Великої Британії.

Теми, що розглядалися у перший день:
Стереотипи щодо вивчення мови;
Лексичний підхід до вивчення слів;
Творчий підхід до вправ у підручнику;
Лексичний підхід до аудіювання.

Теми, що розглядалися у другий день:
Лексичний підхід до вивчення граматики;
Творчий підхід до вправ у підручнику (граматика);
Творчий підхід до повторення навчального матеріалу.

Тренінг був інтерактивним – учасники тренінгу брали участь у обговоренні та груповій роботі, ставили питання та ділилися своїм досвідом з іншими. Тренінг був чудовою освітньою подією, емоційною та символічною, оскільки він розпочався хвилиною мовчання на знак шани тим, хто загинув, захищаючи Україну. Хью Деллар, дякуємо за підтримку українських педагогів! Частина коштів тренінгу була направлена на потреби ЗСУ.

Оксана ЧУГАЙ
доцент Кафедри англійської мови технічного спрямування №2
Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського