XVI Міжнародна науково-методична конференція

Харківський національний університет імені в. н. Каразіна
факультет іноземних мов
КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ  ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-методичній конференції: «Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі: шляхи інтеграції закладів середньої та вищої освіти», що проходитиме 26 квітня 2024 року на факультеті іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна дистанційному форматі.

З програмою конференції можна ознайомитись на сайті факультету іноземних мов http://foreign-languages.karazin.ua  з  20 квітня 2024 року.

Конференція відбудеться 26 квітня 2024 року

Робочі мови конференції: українська, західноєвропейські.
Доповідь на пленарному засідання – до 20 хв.
Доповідь на секційному засіданні – 7 хв.
Обговорення – 5 хв.

До початку конференції планується видання збірника тез, електронний  варіант збірника буде розміщено на сайті факультету іноземних мов (http://foreign-languages.karazin.ua).

Подання тез до 1 квітня 2024 року на електронну адресу кафедри flprofp@karazin.ua

Мета конференції: консолідація зусиль та обмін досвідом інновацій у викладанні іноземних мов у ЗВО (закладах вищої освіти) та ЗЗСО (закладах загальної середньої освіти) у сучасному освітньому, психологічному та культурному просторі.

Робота конференції планується за наступними напрямками:

• загальні проблеми навчання і контролю: компетентнісний підхід у навчанні та викладанні;
  • теорія і методика навчання іноземних мов у ЗВО та ЗЗСО;
  • дидактичні та психологічні аспекти навчання іноземних мов у ЗВО та ЗЗСО;
  • професійна підготовка з іноземних мов (для студентів немовних спеціальностей);
  • новітні підходи до навчання іноземних мов;
  • предметно-мовне інтегроване навчання (CLIL) в освітньому процесі

e-mail: flprofp@karazin.ua