Конкурс відео робіт “My first year at university”

Студенти першокурсники взяли участь у Всеукраїнському конкурсі відео робіт “My first year at university” з англійської мови, який відбувся у період з 01 березня по 27 квітня 2024 р. Конкурс проходив у дистанційному режимі, що надало змогу багатьом учасникам представити на розгляд журі власні відео роботи.

Організатори конкурсу:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, факультет лінгвістики
  • Сумський державний Університет
  • Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”

Мета конкурсу: підвищення інтелектуального й інноваційного рівня здобувачів вищої освіти, стимулювання мотивації до розвитку творчих здібностей та створення умов для підтримки обдарованих студентів.

Мова: англійська.

Виконання: індивідуально.

Члени журі відзначили найкращі відео роботи та визначили фіналістів за результатами голосування:

Кір’язієва Марія Миколаївна (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Нєгов Марк Володимирович (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Кокарев Артем Борисович (Національний університет “Запорізька політехніка”)

Боровець Дарина Юріївна (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Дергачов Дмитро Сергійович (Національний університет “Запорізька політехніка”)
Сайковська Ніка Володимирівна (Національний університет “Запорізька політехніка”)

ІІІ місце
Бондаренко Анастасія Андріївна (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
Семко Аліна Василівна (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Тараса Григоровича Шевченка)
Харибін Гліб Юрійович (Національний університет “Запорізька політехніка”)

Сертифікати за активну участь у конкурсі отримали:

Гречуха Світлана Миколаївна (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка)
Недбайло Ростислав Ігорович (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Юлдашев Матвій Віталійович (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Калита Євгенія Сергіївна (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Вакулов Сергій Олександрович (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)

Дякуємо всім учасникам конкурсу та вітаємо переможців!

Детальніше про конкурс: