Результати Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади

23-25 квітня 2024 року була проведена Всеукраїнська відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови та математики», «Англійської мови та фізики», «Англійської мови, фізики та математики» для студентів усіх немовних спеціальностей 1-2 курсів бакалаврату. В олімпіаді взяло участь 280 студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», НТУ «Дніпровська політехніка», Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

За результатами виконаних завдань переможцями олімпіади з англійської мови та математики серед студентів 1-го курсу стали:

І місце – Лаврик Севастьян (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІ місце –  Масло Вероніка (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІІ місце –  Мірошниченко Каріна (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ);
ІІІ місце –   Муштук Данііл (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ).

Переможцями  олімпіади з англійської мови та математики серед студентів 2-го курсу стали:

І місце – Нягу Катерина (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича).
ІІ місце – Пилипчук Андрій  (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ПБФ);
ІІІ місце – Нестор Олександра  (Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації);
ІІ місце –   Лотиш Андрій (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФТІ);
ІІІ місце  –  Пасько Іван (Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації).

Переможцями олімпіади з англійської мови та фізики серед студентів 1-го курсу стали:

І місце – Вахніна Юліанна (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
І місце – Буренков Кирилл (Дніпровський фаховий коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури);
ІІ місце – Смірнов Артем (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ);
ІІ місце – Демʼянчук Діана (Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації);
ІІІ місце – Пилипчук Юлія (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФТІ);
ІІІ місце – Думанський Станіслав (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ПБФ) ;
ІІІ місце – Любарський Марк (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ);
ІІІ місце – Іонченков Іван (Дніпровський фаховий коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури).

Переможцями  олімпіади з англійської мови та фізики серед студентів 2-го курсу стали:

І місце –  Бєліков Максим (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІ місце – Грищук Анжеліка (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ);
ІІІ місце – Боснюк Анна (Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації).

Переможцями олімпіади з англійської мови, фізики та математики серед студентів 1-го курсу стали:

І місце  – Мірошниченко Каріна (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ);
ІІ місце –  Масло Вероніка (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІІ місце –  Муштук Данііл (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ІАТЕ).

Переможцями олімпіади з англійської мови, фізики та математики серед студентів 2-го курсу стали:

І місце – Монтицький Назарій (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІ місце –  Бєліков Максим (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ);
ІІІ місце – Бур Антон (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ).

Вітаємо  переможців! Бажаємо наснаги та майбутніх звершень!!!